http://www.partex.pl/
eu
swedishflag small
litwa
flag-small-russian
flag-small-uk
flag-small-ger
flag-small-usa
flag-small-fra
flag-small-bra
flag-small-ind
flag-small-tch
flag-small-eng


Jako ambasador Partex Marking Systems, zostałam wybrana aby odwiedzić wioskę Panapuram w odległej części południowych Indii. Celem wizyty była weryfikacja działań podjętych przez Międzynarodową Organizacją charytatywną Hand in Hand, wspieraną finansowo przez ponad dwa lata przez Partex.

Program Rozbudowy Wioski Panapuram ma pięć głównych obszarów działania: Nowe miejsca pracy dla kobiet, Edukacja dzieci, Centra spotkań mieszkańców, Zdrowie oraz Środowisko. Podczas mojej wizyty, otworzyliśmy 3 budynki przeznaczone na szkoły, które zaopatrzyliśmy w odpowiednie materiały dla nauczycieli. Zbudowaliśmy pomieszczenie komputerowe z dostępem do bezprzewodowego Internetu (1 komputer), posadziliśmy wiele sadzonek drzew, aby zapewnić cień na placach zabaw, a także dostarczyliśmy sadzonki pod uprawę i materiały tkackie.

Co najważniejsze, zainstalowaliśmy maszynę filtrującą wodę, która zapewnia oczyszczanie wody wydobywanej ze studni, tak aby była czysta i nadawała się do picia. Ponadto, Projekt zapewnił wiosce dostęp do Nauczycieli oraz Pomocników medycznych, którzy regularnie ją odwiedzają.

 Anne Katrine Åhlén-Grundel

IMG 4136 IMG 3993 IMG 4090 IMG 4169 IMG 4222
Powitalna flaga Ciepłe powitanie Dzieci odbierają zabawki Nowy filtr wody Sadzimy drzewo życia

 

 

Fundacja została założona w 2013 roku, a jej nadrzędnym celem jest promowanie opieki oraz edukacji dzieci i młodzieży. Aktywność fundacji skupia się również na działaniach pomocowych realizowanych na rzecz lokalnych społeczności a także środowiska naturalnego. Fundacja ma swoją siedzibę w Gullspång w Szwecji. Jest reprezentowana i zarządzana przez Sophie Lööf, która jest prezesem i założycielem Fundacji, Johana Magnussona oraz wolontariuszkę Morgan Young.

Więcej...

home of hope

folweni high school

ikhaya

 

PARTEX MARKING SYSTEMS SP.ZO.O.
Telefon +48 56 659 08 02
Fax      +48 56 659 08 27
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                                                                                                                       

DOWNLOAD»                                 
HAND IN HAND»
FAQ»                                                                                                                                

NOWOŚCI I TARGI»
CERTYFIKATY I  FORMULARZE»                       
NEWSLETTER»                                                                             

 drapeau-europe