PROMARK I-600 - Urządzenie do termicznego druku atramentowego

PROMARK I-600 to uniwersalne urządzenie do opisywania oznaczników na przewody, kable oraz listwy zaciskowe różnych producentów. Urządzenia wykorzystując technologię termicznego druku atramentowego umożliwiają opisywanie czystych oznaczników z wysoką prędkością do 335 mm/s.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • Promark I-600 to nowe uniwersalne narzędzie do opisywania oznaczników na przewody, kable oraz listwy zaciskowe różnych producentów.
  • Urządzenie wykorzystując technologię termicznego druku atramentowego umożliwia opisywanie czystych oznaczników z prędkością dochodzącą do 335 mm/s.
  • Za pomocą Promark I-600 wykonasz trwałe: oznaczniki na żyły o różnych przekrojach (zarówno nawlekane jak i wciskane po podłączeniu przewodu); oznaczniki kablowe mocowane opaskami zaciskowymi; opisy komponentów elektrycznych (styczników, przekaźników, sterowników etc.) oraz innych elementów wyposażenia szaf sterowniczych i rozdzielnic; oznaczniki na listwy zaciskowe (złączki) różnych producentów.
  • Drukarka została zaprojektowana do zastosowań profesjonalnych. Jej zwarta budowa umożliwia produkcję oznaczników w miejscu montażu.
  • Czyste oznaczniki umieszczane są w matrycach, które są kompatybilne z ploterami MK100 i MK500. Daje to bardzo dużą elastyczność, gdyż opisanie dowolnego produktu jest uzależnione tylko od posiadania odpowiedniej matrycy.
  • Sterowanie odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. Jego liczne funkcje, jak np. import plików: .xls, .csv, .txt, .mdb, skracają do minimum czas przeznaczany na przygotowanie listy oznaczeń.
  • Już nie musisz wyposażać swojego warsztatu w kolejne urządzenie drukujące, którym opiszesz tylko elementy wybranego dostawcy w aktualnie realizowanym projekcie.
  • Promark I-600 łączy w sobie funkcjonalność kilku drukarek. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz koszty związane z eksploatacją i serwisem wielu urządzeń.
  • Promark I-600 to jedyne urządzenie na rynku oferujące tak szeroki zakres drukowanych oznaczników!

Właściwości produktu

Temperatura pracy
od 15 °C do 35 °C
Szerokość
702 mm
Głębokość
487 mm
Wysokość
252 mm
Waga
14 kg
Druk
Czarny, atramentowy
Rozdzielczość druku
600 dpi
Maksymalna prędkość druku
335 mm/s
Temperatura przechowywania
od 0 °C do 45 °C
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁