Spersonalizowane oznaczenie w 24 godziny – jak to zrobić?

Spersonalizowane oznaczenie w 24 godziny – jak to zrobić?

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do identyfikacji kabli, przewodów i urządzeń? Do tego nie korzystasz z „gotowców”? Na Znakujemy.pl oznaczenia zaprojektujesz samodzielnie lub bazując na dostępnych szablonach.

Nowa jakość na platformie do zamawiania tabliczek

Znakujemy.pl to nowa platforma sprzedażowa stworzona przez Partex, producenta systemów znakowania. Umożliwia zamawianie spersonalizowanych oznaczeń według indywidualnych preferencji, także do miejsc, w których panują ekstremalne warunki środowiskowe.


Co zyskasz dzięki serwisowi Partex? Jak mówi sam producent:


Znakujesz w 24 godziny – to maksymalny czas, w którym otrzymasz zamówienie, jeśli tylko złożysz je do godziny 12.00.

Znakujesz i dostajesz rabat – przy zamówieniach o wartości 500, 1000 oraz 1500 zł. Jest to odpowiednio: 5, 10 i 15%.Znakujesz samodzielnie – platforma pozwala użytkownikowi na personalizację oznaczenia. Rozbudowana baza szablonów, możliwość uzupełnienia opisu o grafikę, symbol czy kod QR sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie oznaczenie, jakiego potrzebujesz.

Jak złożyć zamówienie na Znakujemy.pl?

Na stronę Znakujemy.pl możesz wejść na dwa sposoby:

• bezpośrednio, wpisując adres znakujemy.pl w okienku przeglądarki,

• przez stronę partex.pl.


Jeśli jesteś na stronie producenta, najedź na kategorię Sklep na górnej belce. Możesz tu wybrać opcję standardowych zakupów – online na stronie Partex kupisz m.in. gotowe oznaczniki, profile do zadruku, drukarki do oznaczników czy też materiały eksploatacyjne.


Klikając na drugą opcję opisaną jako Zaprojektuj i oznacz, zostaniesz przekierowany do witryny Znakujemy.pl.


Na stronie zobaczysz dwa warianty do wyboru:

• możliwość zaprojektowania własnej tabliczki od podstaw,

• edycji gotowego szablonu.


Znakujemy.pl

Jeżeli chcesz przygotować tabliczkę samodzielnie:

• Sprecyzuj, z jakiego materiału ma być wykonana: stal nierdzewna, aluminium lub laminat. Wybierz również technologię wydruku: grawer lub tłoczenie.

• Następnie zdecyduj o formacie i wyglądzie tabliczki – wybierz grubość materiału i kształt tabliczki (także tabliczki zaokrąglone). Warto dodać, że Znakujemy.pl oferuje szeroką bazę rozmiarów stali o grubości 1 mm dostępnych od ręki i w opcji szybkiej wysyłki. Wybierasz również typ otworów i sposób montażu (np. podklejenie tabliczek); możesz też skorzystać z domyślnych parametrów.• Zacznij projektowanie: dowolnie modyfikuj zaproponowany podpowiedziany układ elementów i informacji tak, aby odpowiadał on zastosowaniu i potrzebom. Możesz dodawać inne dane, zmieniać strukturę informacji, uwzględniać symbole, własne grafiki lub kody QR.

• Kiedy projekt będzie gotowy, kliknij przycisk Podsumowanie. Na tym etapie w przypadku różnych materiałów konieczne może być wprowadzenie poprawek. W takiej sytuacji na ekranie zobaczysz jasny komunikat, gdzie należy wprowadzić modyfikacje.

• Następnie możesz się zalogować lub założyć konto (jeśli jesteś nowym użytkownikiem). W kolejnym kroku przejdziesz do płatności.

• Jeśli złożyłeś zamówienie przed godziną 12.00, dotrze do Ciebie ultra szybko – maksymalnie w ciągu 24 godzin.


Co istotne, możesz projektować tabliczki również poprzez zaimportowanie danych z Excela i CSV. W takim przypadku wybierasz, jakich danych zaciągniętych z tabelki potrzebujesz, np. kodu EAN, kodu QR itd. Parę kliknięć i gotowe! Właśnie w tym miejscu możesz skorzystać z opcji Edytuj układ, która pozwala Ci ustawiać marginesy, dodawać symbole i sekwencje. Wystarczy Ci do tego tylko jeden przycisk. To jeszcze bardziej usprawnia i przyspiesza Twoją pracę! Może okaże się, że to jest to, czego szukałeś?

Znakujemy.pl

Jakie technologie są dostępne?

Aktualnie na Znakujemy.pl można samodzielnie zaprojektować lub zamówić z szablonu tabliczki grawerowane laserowo oraz tabliczki tłoczone. Niedługo klienci znajdą w ofercie również oznaczniki.

Tabliczki grawerowane laserowo

Laser pozwala na wykonanie trwałego, a jednocześnie niezwykle precyzyjnego opisu. Zwróć uwagę na dostępne materiały, jakie znajdują zastosowanie w tej technologii:

  • Stal nierdzewna AISI 316 – odporna na promieniowanie słoneczne oraz różnorodne warunki atmosferyczne, przede wszystkim zarówno na minusowe, jak i na bardzo wysokie temperatury (do +500 stopni), a do tego korozję i substancje chemiczne. Tabliczki ze stali nierdzewnej są najbardziej wytrzymałe z oznaczeń przeznaczonych do opisu laserowego – zapewniają trwałość i czytelność w wymagających warunkach środowiskowych;

  • Aluminium anodowane – odporne na warunki zewnętrzne, przede wszystkim na długotrwałe oddziaływanie promieniowania UV. Jeśli zamierzasz zamontować oznaczenie na dopasowanych uchwytach ze stali nierdzewnej, w sklepie Znakujemy.pl możesz zamówić również wykonanie otworów lub frezowanie krawędzi;

  • Laminat dwuwarstwowy – dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz uniwersalnego oznaczenia do identyfikacji przewodów i urządzeń, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości.

Tabliczki tłoczone

Superbohater wśród oznaczeń. Tabliczki tłoczone ze stali kwasoodpornej AISI 316 L służą do identyfikacji przewodów, kabli i sprzętów wszędzie tam, gdzie panują ekstremalne warunki. Są odporne na wodę, korozję oraz ogień (na temperatury nawet do +500 stopni). W związku z tym znajdują zastosowania w budownictwie, branży kolejowej, spożywczej i farmaceutycznej, a nawet w przemyśle morskim, górniczym i petrochemicznym.


Dzięki Znakujemy.pl stworzysz oznaczenie na swoje potrzeby, wykonasz je na wytrzymałych tabliczkach, a zamówienie otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jak serwis sprawdza się w Twoim przypadku. Może stwierdzisz, że to coś w sam raz dla Ciebie?

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁