Partex logo

PROMARK T-1000 - Profesjonalna drukarka termotransferowa

Nowa drukarka ProMark T-1000 to niezastąpione narzędzie pracy dla instalatorów oraz producentów rozdzielnic i szaf automatyki. Niska waga, małe gabaryty oraz wbudowana pamięć wewnętrzna, pozwalają także na pracę w terenie. Indeksy oznaczników, drukowanych przez T-1000 są wprowadzone do menu urządzenia, co ułatwia wybór odpowiedniego materiału oraz jego rozmiaru. Po wybraniu rodzaju oznacznika T-1000 automatycznie ustawia pozycję tekstu oraz dopasowuje głębokość nacinania. Wygodny, podświetlany ekran o wysokiej rozdzielczości oraz prosta klawiatura QWERTY pozwalają na szybkie wprowadzenie dodatkowych oznaczeń. Przejrzysty interfejs sprawia, że obsługa drukarki jest wyjątkowo łatwa. Zaawansowane projekty mogą zostać wysłane do T-1000 z najnowszej, polskojęzycznej wersji programu Promark Creator, dedykowanego do obsługi systemów Partex. Drukarka posiada bliźniaczą wersję ProMark T-1000C z rosyjską wersją alfabetu (cyrylicą) na klawiaturze.

Kup

Cechy produktu

  • Najnowszy model najpopularniejszej drukarki oznaczników na kable, przewody, złączki i komponenty elektryczne.
  • Podaje, drukuje (z maks. szybkością 40 mm/s) i nacina profile wprowadzane z zewnątrz lub odwijane z kaset wewnętrznych.
  • Nowe menu z indeksami produktów - wybierasz profil Partex a drukarka automatycznie ustawi pozycję tekstu na oznaczniku oraz odpowiednią głębokość nacinania.
  • Tekst wprowadzany poprzez wbudowaną klawiaturę lub przesyłany z komputera.
  • Sterowana za pomocą najnowszego programu Promark Creator.
  • Łatwa w użyciu, idealna do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów rozdzielnic i szaf automatyki.
  • Akcesoria T-1000 są kompatybilne z drukarkami Partex T-800, MK8-STD i MK8-PRO.
  • Menu drukarki dostępne w 8 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, szwedzkiej, rosyjskiej, hiszpańskiej i portugalskiej.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej

Akceptuję