MK10-EOS5 - Drukarka termotransferowa

MK10-EOS5 to nowoczesna drukarka termotransferowa do wykonywania nadruków na oznacznikach Partex z szybkością dochodzącą do 150 mm/s. MK10-EOS5 jest podłączana do Twojego komputera za pomocą kabla USB i sterowana oprogramowaniem Promark Creator. MK10-EOS5 ma możliwość umieszczenia wewnątrz obudowy małych rolek profili PO/POZ, PHZF, PPQ oraz serii ProSleeve. Oprócz produktów systemu oznaczeń ProSleeve, drukarka MK10-EOS5 służy również do zadruku, innych produktów Partex takich jak: profile PO i POZ, profile PP+, PPA+ oraz etykiet.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • Nowy, kolorowy, dotykowy wyświetlacz.
  • Profesjonalna, bardzo wydajna drukarka do produkcji dużej ilości oznaczników na kable, przewody oraz komponenty elektryczne.
  • Podaje, drukuje i perforuje profile marki Partex.
  • MK10-EOS5 jest urządzeniem do zastosowań przemysłowych, idealnym do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów szaf sterowniczych.
  • Drukarka jest podłączana do komputera poprzez port USB i sterowana oprogramowaniem Promark Creator.
  • Drukarka występuję również w wersji mobilnej MK10-EOS5-MOBILE. Jest wyposażona w baterię, dzięki której nie potrzebuje podłączenia do sieci.
  • Moduł Wi-Fi (opcjonalnie).

Właściwości produktu

Maksymalna prędkość druku
150 mm/s
Temperatura pracy
od 15 °C do 35 °C
Szerokość
65 mm
Głębokość
412 mm
Wysokość
245 mm
Waga
5 kg
Druk
Termotransferowy
Rozdzielczość druku
300 dpi
Pamięć
64 MB RAM
Temperatura przechowywania
od 0 °C do 40 °C


Wideo szkoleniowe dla: MK10-EOS5

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁