Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa to niezwykle szeroka i złożona przestrzeń, na którą składają się m.in układy sterowania, maszyny, linie produkcyjne i wiele innych. Wszędzie tam od lat obecne są produkty firmy PARTEX. Nasze oznaczniki codziennie pomagają identyfikować te skomplikowane elementy automatyki czyniąc je bardziej przejrzystymi. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie oznakowania maszyn, stanowisk zrobotyzowanych, szaf i pulpitów sterowniczych oraz elementów pneumatyki.
Szafy i pulpity sterownicze

Szafa sterownicza zbudowana jest z komponentów, które w konsekwencji właściwego ich połączenia umożliwiają funkcję sterowniczą.


W wyniku nagromadzenia wewnątrz szaf znacznych ilości przewodów, złączek, sterowników i innych aparatów, dla sprawnej identyfikacji instalacji niezbędne jest oznakowanie połączeń, ich kierunku oraz opisanie wielu sterowniczych elementów.


Rozwiązania Partex umożliwiają wykonanie oznaczeń: przewodów sterowniczych i kabli obiektowych, znajdujących się wewnątrz szafy złączek, sterowników i aparatów, tabliczek i etykiet umieszczanych pod przyciskami a także tabliczek znamionowych producenta.

Poznaj rozwiązania

Pneumatyka

Dziedziną, w której czynnikiem roboczym jest sprężone powietrze jest pneumatyka. Technika ta stała się tak powszechna, że ma swoje praktyczne zastosowanie w każdym zakładzie na miarę XXI wieku. W naszej ofercie znajdziesz liczne propozycje z zakresu znakowania przewodów oraz siłowników pneumatycznych. Produkujemy elastyczne oznaczniki, dostosowane do standardowych średnic rur ze sprężonym powietrzem i etykiety odporne na substancje chemiczne, idealne do siłowników. W ofercie naszych oznaczników odpornych na niekorzystne warunki dostępne są: samoprzylepne etykiety, koszulki termokurczliwe, okrągłe profile, oznaczniki jednoznakowe. Wszystkie oznaczniki dostosowane do pracy w najcięższych warunkach, co pozwoli na dobranie elementu identyfikującego, który spełni wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Poznaj rozwiązania

Maszyny i stanowiska zrobotyzowane

Systemy oznaczeń Partex są chętnie wybierane przez budowniczych maszyn i linii produkcyjnych. Szeroki wachlarz produktów pozwala w sposób kompleksowy nie tylko opisać niezbędne elementy, ale także je zabezpieczyć. Z pomocą naszych produktów będziesz mógł:

  • oznakować kable obiektowe oraz te znajdujące się w maszynie

  • zamocować w sposób najbardziej optymalny kable i rury

  • zabezpieczyć kable, węże i wiązki

  • oznakować maszynę tabliczkami informacyjnymi i ostrzegawczymi

  • zastosować produkty wykrywalne przez detektory.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁