IT - Taśmy elektroizolacyjne

Prezentujemy produkt, który sprawdzi się zarówno do oddzielania przewodów, jak i do ich identyfikacji. Taśmy elektroizolacyjne produkowane są z wysokiej jakości PVC, wykazującego właściwości niepalne oraz samogasnące, zgodnie z normą bezpieczeństwa BS3924. Dzięki bardzo dobrej lepkości doskonale nadają się do uszczelniania, oddzielania od siebie przewodów i kabli oraz zabezpieczania ich przed korozją chemiczną. Dostępne o wymiarach 19 mm x 20 m pojedynczo w kilku wariantach kolorystycznych: czerwonym, żółtym, czarnym, brązowym, zielonym, niebieskim, białym, szarym i żółto-zielonym lub zestawie.

Cechy produktu

  • Wysokiej jakości taśmy elektroizolacyjne z PVC.
  • Niepalne, samogasnące zgodnie z normą BS3924
  • Doskonałe do izolowania przewodów i kabli oraz zabezpieczania ich przed korozją elektrolityczną.
  • Charakteryzują się bardzo dobrą lepkością
  • Nadają się do identyfikowania kabli i przewodów oraz ich uszczelniania.

Doskonała izolacja i oznaczanie przewodów – taśmy elektroizolacyjne w nowoczesnym wydaniu

W świecie elektroinstalacji, gdzie precyzja i bezpieczeństwo są kluczowe, taśmy elektroizolacyjne odgrywają niezastąpioną rolę. Te niepozorne produkty, choć często niedoceniane, stanowią jeden z fundamentów każdej prawidłowo wykonanej instalacji. Proponowane w prezentowanej kategorii taśmy (produkowane z najwyższej jakości PVC) nie tylko skutecznie izolują, ale także chronią przewody przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Właściwości niepalne i samogasnące, zgodne z normą bezpieczeństwa BS3924, gwarantują, że taśmy są nie tylko wydajne, ale przede wszystkim bezpieczne w użyciu. Dzięki doskonałej lepkości taśma elektroizolacyjna świetnie nadaje się do uszczelniania, oddzielania przewodów oraz zabezpieczania ich przed korozją chemiczną.

Jednym z głównych atutów naszych taśm jest ich różnorodność kolorystyczna. Dostępne są w kolorach takich jak: czerwony, żółty, czarny, brązowy, zielony, niebieski, biały, szary i żółto-zielony. Wspomniana paleta barw nie tylko pozwala estetycznie wykończyć instalację, ale także ułatwia identyfikację i segregację przewodów, co jest niezwykle ważne w skomplikowanych systemach.

Taśmy elektroizolacyjne w zestawach i na sztuki

Każda taśma elektroizolacyjna w przedstawionej ofercie charakteryzuje się wymiarami 19 mm x 20 m. Dzięki temu jest na tyle długa, że świetnie sprawdzi się w większości zastosowań, nie tylko domowych, ale również profesjonalnych. Nie musisz obawiać się, że w trakcie pracy zabraknie Ci materiału. Taśmy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo dostosujesz je do swoich potrzeb. Dla tych, którzy realizują bardziej skomplikowane projekty i potrzebują różnych kolorów do oznaczania, segmentowania czy kategoryzowania przewodów, proponujemy zestawy taśm elektroizolacyjnych. Zawierają one różnobarwne rolki, umożliwiając efektywne i estetyczne zarządzanie przewodami. Zakup w zestawie często jest też bardziej ekonomiczny i pozwala na oszczędność w porównaniu do kupowania taśm pojedynczo. Dzięki temu zarówno hobbysta, jak i profesjonalista znajdą w naszym asortymencie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Nasze taśmy elektroizolacyjne to nie tylko artykuły o wysokiej jakości, ale także akcesoria, których użycie zapewnia profesjonalizm i precyzję każdej instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktu, najlepiej spełniającego Twoje oczekiwania.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁