PROMARK T-2000 - Profesjonalna drukarka termotransferowa

Najnowsza wersja bardzo popularnej i niezawodnej drukarki termotransferowej do produkcji oznaczników. Opracowana na nowo konstrukcja, uzupełniona o nowe funkcje, sprawia, że teraz drukarka jest jeszcze bardziej kompaktowa, mobilna i uniwersalna. Połączenie bezprzewodowe Bluethooth pozwala na sterowanie drukarką z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Promark Creator GO. Jest to niewątpliwą zaletą w trudnych warunkach, w terenie, na placu budowy lub w sytuacji braku dostępu do komputera. Drukarka PROMARK-T2000 to większa wydajność, większe możliwości i wyższe parametry. Drukarka posiada bliźniaczą wersję Promark T-2000C z cyrylicą na klawiaturze.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • Połączenie bezprzewodowe Bluethooth pozwala na sterowanie drukarką z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Promark Creator GO.
  • Nowa konstrukcja drukarki umożliwia zasilanie z użyciem 6 dedykowanych akumulatorów AA o pojemności 1900mAh każdy (wersja Eneloop R6/AA), do zakupu we własnym zakresie.
  • Opcjonalny podgrzewacz profili pozwala obsługiwać wszystkie rozmiary profili drukowanych przez urządzenie. Może pracować w dwóch trybach: ciągłym lub automatycznym oraz posiada trzy stopnie regulacji temperatury.
  • Urządzenie ma rozbudowaną pamięć wewnętrzną do 250 000 znaków.
  • Nowa funkcja umożliwia drukowanie na kilku urządzeniach jednocześnie. Każda z drukarek może drukować inną treść na innym profilu w tym samym czasie.
  • Menu drukarki dostępne w 10 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, szwedzkiej, rosyjskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, włoskiej i czeskiej.

Właściwości produktu

Maksymalna prędkość druku
40 mm/s
Wys. tekstu (mm)
1.3, 2, 2.6, 3, 4, 6
Maks. liczba linii
0
Temperatura pracy
od 15 °C do 32,5 °C
Szerokość
318 mm
Głębokość
272 mm
Wysokość
97 mm
Waga
2,7 kg
Druk
Termotransferowy
Rozdzielczość druku
300 dpi
Pamięć
250000 znaków
Temperatura przechowywania
od 5 °C do 35 °C


Wideo szkoleniowe dla: PROMARK T-2000

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁