Termotransferowe drukarki etykiet i oznaczników

Termotransferowe drukarki etykiet i oznaczników

W tej zakładce znajdą Państwo profesjonalne drukarki termotransferowe etykiet i oznaczników. Urządzenia te przeznaczone są do zastosowań przemysłowych. Każda proponowana przez nas drukarka etykiet ma możliwość podłączenia do komputera oraz sterowania za pomocą najnowszego oprogramowania Promark Creator.

Technologia działania drukarki do termotransferu polega na rozgrzaniu głowicy drukującej do bardzo wysokiej temperatury. Dzięki czemu zaprojektowany napis lub symbol może zostać skutecznie przeniesiony na etykietę papierową, z tworzywa sztucznego oraz na każdego innego rodzaju oznacznik. Nasze drukarki termotransferowe zapewniają najwyższą jakość i trwałość wydruku. W ofercie na stronie sklepu Partex dostępne są także niezbędne akcesoria, takie jak: dedykowane taśmy barwiące, perforatory czy specjalistyczne zestawy czyszczące.

Kiedy warto zainwestować w drukarkę do termotransferu?

Profesjonalna drukarka do termotransferu to urządzenie, które przyda się do oznakowania przewodów, skrzynek rozdzielczych, a nawet produktów na magazynie. W ofercie naszego sklepu Partex znajdziesz wyłącznie najlepsze na rynku drukarki etykiet, które pracują: szybko, wydajnie i bezawaryjnie. Nie musisz martwić się o trwałość drukarki. Jeśli zamówisz jedno z polecanych urządzeń dostępnych w naszej ofercie, na pewno będziesz w 100% zadowolony. Dwa modele, które zasługują na szczególną uwagę to:

  • Drukarka do termotransferu MK MK10-EOS5 – drukuje z prędkością do 150 mm/s. Można ją sterować przy pomocy oprogramowania Promark Creator. Urządzenie służy głównie do zadruku dedykowanych rolek profili Partex o różnych rozmiarach. Model ten zawiera kabel USB, który pozwala na łatwe podłączenie drukarki do komputera.

  • Drukarka termotransferowa MK10-SQUIX-SET – to nowoczesna, wydajna drukarka do wykonywania nadruków na oznacznikach Partex. Drukuje z prędkością 300 mm/s. Może być podłączona do komputera przez port USB lub moduł Wi-Fi. Sterowana jest przeznaczonym do tego oprogramowaniem.

    Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą w sklepie Partex. Proponujemy wyłącznie najlepsze na rynku drukarki termotransferowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Drukarki etykiet i oznaczników – w jakiej branży znajdą zastosowanie?

Drukarki etykiet z termotransferem sprawdzą się doskonale nie tylko w branży przemysłowej do oznakowania przewodów elektrycznych i skrzynek rozdzielczych. Sprawdzona drukarka etykiet może też znaleźć zastosowanie w branży: handlowej, spożywczej i produkcyjnej. Szybkość i wygoda drukowania etykiet i oznaczeń pozwala na szybkie znakowanie regałów magazynowych, narzędzi, paczek, a także produktów na witrynach sklepowych. To ogromna wygoda. Urządzenia takie, jak drukarka do termotransferu oszczędzają czas i pozwalają na efektywniejszą pracę.

Drukarki etykiet w sklepie Partex – najwyższa jakość, wydajność i niezawodność

Propozycja naszej firmy to przede wszystkim drukarki etykiet, które świetnie współgrają z akcesoriami Partex. Po złożeniu zamówienia na drukarkę możesz też zamówić profesjonalne akcesoria do drukarek MK10. Dzięki nim codzienne użytkowanie oraz konserwacja urządzenia jest naprawdę prosta. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, wybrać jeden z polecanych modeli drukarek termotransferowych i złożyć zamówienie. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówienia i kompleksowe doradztwo w każdym zakresie, szczególnie jeśli chodzi o drukarki do termotransferu.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁