MK10-Squix - Termotransferowa drukarka oznaczników

MK10-SQUIX to nowoczesna, bardzo wydajna drukarka termotransferowa do wykonywania nadruków na oznacznikach Partex z szybkością dochodzącą

do 300 mm/s. Drukarka może być podłączona do komputera poprzez port USB lub moduł Wi-Fi i sterowana dedykowanym oprogramowaniem. Profile wprowadzane są do drukarki z zewnątrz lub odwijane z rolek i dysków umieszczonych wewnątrz urządzenia, następnie drukowane i perforowane na określoną długość, wybraną przez użytkownika. Liczne funkcje, dotykowy ekran oraz szeroka głowica drukująca o rozdzielczości 300 dpi sprawiają, że jest to doskonałe urządzenie do ciężkich zastosowań przemysłowych.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • Najnowsza, profesjonalna, bardzo wydajna drukarka do wykonywania dużych ilości oznaczników na kable, przewody i aparaty elektryczne.
  • Podaje, drukuje i perforuje profile wprowadzane z zewnątrz oraz z dysków wewnętrznych.
  • Tekst przesyłany z komputera, sterowanie za pomocą dedykowanego oprogramowania firmy Partex.
  • Szybka i prosta obsługa dzięki dotykowemu ekranowi.
  • Uniwersalne urządzenie do zastosowań przemysłowych, idealne do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów szaf sterowniczych.
  • Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe przesyłanie danych.

Właściwości produktu

Temperatura pracy
od 0 °C do 40 °C
Szerokość
252 mm
Głębokość
288 mm
Wysokość
460 mm
Waga
10 kg
Druk
Termotransferowy
Rozdzielczość druku
300 dpi
Pamięć
256 MB RAM, 50 MB IFFS
Temperatura przechowywania
od 0 °C do 60 °C


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁