PF - Etykiety do oznaczników

Prezentujemy wykonane z bezhalogenowego materiału etykiety do kabli. Stosuje się je w celu łatwej i komfortowej identyfikacji dowolnych komponentów i ich przebiegu. Do stworzenia pełnowartościowego kompletu niezbędne jest skomponowanie poliestrowej tabliczki z transparentnymi uchwytami i opaskami zaciskowymi o konkretnej długości.

Etykiety do oznaczania kabli dedykowane są do zadruku przy pomocy drukarek biurowych: igłowych, laserowych, atramentowych lub plotera, dla których można wykonać pełen projekt nadruku w dedykowanym programie firmy Partex.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

 • Etykieta wykonana z materiału bezhalogenowego, stosowana do znakowania kabli, przewodów i komponentów elektrycznych.
 • Używana wraz z transparentnymi uchwytami firmy Partex: PT, PTZ, PTC, PM i PS.
 • Łatwa do rozdzielenia, dostarczana w folii ochronnej, wstępnie przygotowana pod nadruk.
 • Zadrukowywana przy użyciu drukarki laserowej, igłowej lub atramentowej.
 • Szybki nadruk na miejscu dzięki oprogramowaniu firmy Partex.

Właściwości produktu

Materiał
Poliester
Druk
Grawer laserowy

Wysokiej jakości etykiety do oznaczników Partex – postaw na sprawdzone rozwiązania!

Wystarczy zainwestować w nasze etykiety do kabli i zyskać możliwość nieograniczonej personalizacji zadruków. To naprawdę dobre rozwiązanie, które przekłada się na czas pracy oraz poprawność oznakowania, np. przewodów elektrycznych. Proponujemy przede wszystkim poliestrowe etykiety do oznaczników na przewody, które nadają się do nadrukowania laserowego. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie zainwestowały jeszcze w profesjonalne drukarki termotransferowe wraz z pakietem akcesoriów.

Z naszą pomocą znakowanie kabli i urządzeń elektrycznych jest o wiele łatwiejsze. Szybki nadruk z użyciem oprogramowania Partex jest możliwy nawet z użyciem standardowej drukarki atramentowej lub laserowej. Nasze etykiety do oznaczania kabli są wstępnie przygotowywane pod nadruk. Wystarczy włożyć je do drukarki i wykonać proces drukowania dowolnego napisu lub grafiki.

Co więcej, nasze etykiety do oznaczników na przewody można używać z transparentnymi uchwytami Partex: PT, PTZ, PTC, PM i PS. Jeśli chcesz mieć pewność, że wykonywane oznaczenia są poprawne, trwałe i utrzymają się na kablach przez długi czas, zainwestuj w także w dodatkowe akcesoria:

 • kieszonki na etykiety,

 • oznaczniki na kable,

 • oznacznik z kieszenią,

 • oznaczniki wciskane z kieszenią na etykietę.

Proponowane etykiety do kabli możesz wykorzystać na dwa sposoby. Przykleić je do przewodów z użyciem taśmy samoprzylepnej lub dedykowanych akcesorów, które ułatwiają ewentualną wymianę oznakowania na nowe.

Dlaczego warto zainwestować w najlepsze etykiety do oznaczników?

Powody, dla których warto zainwestować w nasze etykiety do oznaczania kabli Partex to:

 • najwyższa jakość wykonania,

 • odporność na uszkodzenia, zdrapania i oddziaływanie wody,

 • możliwość realizacji szybkich nadruków na standardowych drukarkach,

 • etykiety do kabli są łatwe w rozdzielaniu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia na wyjątkowo trwałe, funkcjonalne i wytrzymałe etykiety do oznaczania kabli. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub złożysz zamówienie przez stronę sklepu internetowego Partex. Kupując etykiety do oznaczników na przewody od naszej firmy, zyskujesz gwarancję niezawodności oraz wieloletniej trwałości oznaczeń.

Nie czekaj i zaopatrz się w niezbędne etykiety do oznaczników, które pomogą Ci oznakować kable wysokiego napięcia, przewody od internetu, a nawet instalację systemu fotowoltaiki domowej. Z pomocą naszych etykiet na kable wszystkie prace zrealizujesz kompleksowo i bez zbędnej straty czasu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i złóż zamówienie w Partex.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁