Katalogowanie i zabezpieczanie

Katalogowanie i zabezpieczanie

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje dostarczaniem akcesoriów wspomagających katalogowanie. Specjalnie stworzone tabliczki pozwalają na utrzymanie porządku w archiwum, na regałach oraz w wielu innych miejscach. Oprócz tego zajmujemy się także dostarczaniem akcesoriów zabezpieczeniowych. Zadaniem specjalnych plomb jest ochrona przed nieuprawnionym dostępem do różnego rodzaju pomieszczeń przez osoby trzecie. Tego typu zabezpieczenia są stosowane między innymi w serwerowniach oraz w innych chronionych miejscach.
Zaewidencjonowanie

Właściwe oznaczenie środków trwałych umożliwia łatwe i szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji dzięki przejrzystemu opisowi. Pozwala również na użycie skanerów dzięki opisaniu ich kodami kreskowymi lub QR. Zestawienie stanu faktycznego wszystkich składników majątku może stać się dużo łatwiejsze i szybsze dzięki odpowiednio dobranym etykietom. Znakowanie narzędzi pozwala na identyfikację odpowiedniego sprzętu. Znacznie ułatwia to dobranie odpowiednich narzędzi, skraca czas pracy dzięki systemowi wyszukiwania. W dużej mierze pomaga nam również w magazynowani i ewidencji.

Poznaj rozwiązania

Ochrona

Plomby zabezpieczające służą do ochrony przed nieuprawnionym dostępem, który mógłby spowodować np. rozkalibrowanie urządzenia. Stanowią również ochronę przedmiotów wartościowych. Bronią dostępu osobom postronnym do wyjść ewakuacyjnych oraz pomieszczeń takich jak archiwa. Używanie plomb pozwala wykryć każde nieautoryzowane użycie lub wejście do miejsc zabezpieczonych, nie generując przy tym wysokich kosztów.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁