Katalogowanie i zabezpieczanie

W gałęziach przemysłu takich jak oponiarski, spożywczy, metalurgiczny, chemiczny występują potrzeby oznakowania urządzeń, narzędzi i innych przedmiotów niezbędnych w codziennej pracy. Wszędzie tam gdzie występuje również ograniczony dostęp osób postronnych i nieuprawnionych: liczniki, wodo i gazomierze, cysterny, zbiorniki paliwowe, hydranty, gaśnice.

Zaewidencjonowanie

Właściwe oznaczenie środków trwałych umożliwia łatwe i szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji dzięki przejrzystemu opisowi. Pozwala również na użycie skanerów dzięki opisaniu ich kodami kreskowymi lub QR. Zestawienie stanu faktycznego wszystkich składników majątku może stać się dużo łatwiejsze i szybsze dzięki odpowiednio dobranym etykietom. Znakowanie narzędzi pozwala na identyfikację odpowiedniego sprzętu. Znacznie ułatwia to dobranie odpowiednich narzędzi, skraca czas pracy dzięki systemowi wyszukiwania. W dużej mierze pomaga nam również w magazynowani i ewidencji.

Poznaj rozwiązania

Ochrona

Plomby zabezpieczające służą do ochrony przed nieuprawnionym dostępem, który mógłby spowodować np. rozkalibrowanie urządzenia. Stanowią również ochronę przedmiotów wartościowych. Bronią dostępu osobom postronnym do wyjść ewakuacyjnych oraz pomieszczeń takich jak archiwa. Używanie plomb pozwala wykryć każde nieautoryzowane użycie lub wejście do miejsc zabezpieczonych, nie generując przy tym wysokich kosztów.

Poznaj rozwiązania

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej

Akceptuję