Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna ma kluczowy wpływ na poziom bezpieczeństwa w każdej gałęzi przemysłu. Dotyczy to urządzeń, instalacji oraz pomieszczeń. Każdy plac budowy, fabryka czy hala muszą być oznakowane w sposób trwały, czytelny i zrozumiały, za pomocą identyfikatorów dedykowanych do poszczególnych zadań. Powyższe funkcje doskonale spełniają zamawiane u nas przez klientów tabliczki z laminatów, aluminium, czy stali. Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem UV. Kompleksowym i dogodnym rozwiązaniem może być urządzenie grawerujące, które sprawdzi się zarówno przy planowanej produkcji jak i w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.

Oznakowanie pomieszczeń

Właściwe oznakowanie pomieszczeń to zwiększenie bezpieczeństwa, komfortu pracy i użytkowania obiektów. W zależności od funkcji pomieszczeń kluczowe w systemie znakowania mogą być symbole lub kolorystyka. Tabliczkami grawerowanymi oraz tabliczkami z nadrukiem UV z powodzeniem można oznaczyć np. pomieszczenia strefy socjalnej czy też ograniczonego dostępu, miejsca obciążone szkodliwym działaniem związanym z promieniowaniem lub wysokimi temperaturami a także przedmioty codziennego użytku jak regały, szafki, sejfy. Do oznakowania ostatniej grupy przedmiotów świetnie nadają się grawerowane tabliczki, które w tym przypadku spełniają rolę sygnatur.


Tablice informacyjne

Tablice informacyjno–ostrzegawcze w przemyśle to temat nieograniczony. Stosowanie ich to najczęściej obowiązek wynikający z przepisów prawa, ustaw i wewnętrznych regulaminów firm czy instytucji. Pełnokolorowe tablice wykonane w technologii druku UV-LED, szyldy i plansze w różnych rozmiarach, charakteryzujące się dobrą jakością i trwałością, możesz zamówić w firmie Partex aby oznaczyć i zabezpieczyć m. in. place budowy, centra logistyczne, strefy dostaw, budynki biurowe, hale produkcyjne itp.


Znaki BHP

Przemysł to niewątpliwie maszyny, urządzenia, ciężki sprzęt, aparatura i procesy: produkcyjne i przetwórcze, a więc wszystko to co znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia awarii i wypadków. Dlatego też przestrzeganie zasad BHP w przemyśle jest niezmiernie ważne i dość rygorystycznie kontrolowane. Tablice z kolorowym nadrukiem UV oraz dwukolorowe tabliczki grawerowane PGL zapewnią pełną informację i zabezpieczenie w zakresie znaków ewakuacyjnych, ochrony p.poż, znaków elektrycznych i wszelkiego rodzaju instrukcji, spisów i wykazów.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁