Budowa Sieci

Budowa Sieci

Sieci kablowe budowane są wszędzie: od telekomunikacyjnych po sieci domowe. Oprócz poprawnego opisania tras kablowych i połączeń ważne jest też ich poprawne poprowadzenie, spięcie ze sobą przewodów i zabezpieczenie przed zniszczeniem przez czynniki środowiskowe.


W naszej ofercie znajdziesz niezbędne do tego akcesoria instalacyjne i narzędzie do obróbki kabli i przewodów, które w prosty sposób skutecznie pomogą Ci w poprowadzeniu instalacji.

Trasy kablowe

Aby poprowadzić prawidłowo przewody w trasach kablowych powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na stabilność mocowania kabli. Niezawodne okażą się tu nasze wytrzymałe opaski kablowe dedykowane do koryt kablowych, a także opaski zaciskowe z innych materiałów, w zależności od potrzeb.


Sieci CCTV

Nowoczesne systemy telewizji przemysłowej są dziś gwarancją bezpieczeństwa osób oraz mienia. Jakość całej instalacji jest w dużej mierze zależna od prawidłowego wykonania jej okablowania. Należy wziąć tu pod uwagę polskie normy PN-EN:50173-1:5, które wyraźnie określają wymóg oznakowania numerycznego wszystkich kabli sieci CCTV. Opisane muszą być zarówno gniazda sygnałowe, jak i same panele krosowe. Aby ułatwić to zadanie proponujemy trwałe znakowanie w formie pojedynczych oznaczników z opisem do przewodów, etykiet samoprzylepnych oraz opasek z polem do opisu.


Obróbka kabli

W naszej ofercie znajdziesz również szeroką gamę narzędzi do cięcia oraz obróbki kabli i końcówek kablowych. Narzędzia są dedykowane kablom miedzianym oraz aluminiowym o przekroju siegającym nawet 400 mm2. Do wyboru mamy mechanizm ręczny lub zapadkowe obcinaki. Przy obróbce końcówek kablowych natomiast pomocne będą nasze ergonomiczne praski.


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁