Telekomunikacja & IT

Telekomunikacja & IT

W cyfrowym świecie takim jak telekomunikacja & IT istnieje bardzo wiele zastosowań dla naszych oznaczników. Od samego początku formowania się sieci GSM dostarczamy nasze oznaczniki operatorom sieci komórkowych oraz stacjonarnych, telewizjom kablowym i wszystkim klientom, którzy potrzebują trwale i w prosty sposób opisać swoje sieci, zarówno te małe jak i duże, komputerowe sieci firmowe, jak i całe serwerownie. Mamy doświadczenie w oznakowaniu na każdym etapie dostarczania mediów cyfrowych. Ilość przewodów w dowolnej sieci informatycznej sprawia, że pracownicy IT potrzebują specjalistycznych narzędzi, dzięki którym mogą skutecznie realizować swoje zlecenia. Niezbędny do tego celu asortyment znajdą w naszej ofercie znaczników oraz akcesoriów do montażu i obróbki dowolnej instalacji sieciowej.
Budowa stacji GSM

Każda stacja przekaźnikowa, nazywana również bazową lub w skrócie BTS, wymaga odpowiedniego oznakowania przewodów i kabli doprowadzających jak i rozprowadzających sygnał operatora.


Za sprawne działanie takiej instalacji odpowiadają zarówno szafy zasilające, optyczne, transmisyjne jak i urządzenia nadawczo-odbiorcze, które mogą być montowane w pomieszczeniach lub wysoko nad ziemią, na masztach telekomunikacyjnych.


Wszystkie te elementy połączone za pomocą kabli DC, FO i RF wymagają czytelnego, trwałego i odpornego na upływ czasu i promieni świetlnych oznakowania.

Poznaj rozwiązania

Wyposażenie serwerowni

Funkcjonowanie firmy w dzisiejszych czasach coraz częściej opiera się na sprawnie działających systemach komputerowych.


Przy wyposażeniu serwerowni należy wziąć pod uwagę szereg czynników, aby zwiększyć bezpieczeństwo i niezawodność działania. Serwerownia to miejsce, gdzie każdy patch panel, każdy koniec kabla czy port urządzenia muszą być oznakowane.


Aby ułatwić cały proces oznakowania sieci strukturalnych serwerowni, proponujemy całą gamę etykiet samoprzylepnych oraz oznaczników z wymiennym szyldem.

Poznaj rozwiązania

Budowa Sieci

Sieci kablowe budowane są wszędzie: od telekomunikacyjnych po sieci domowe. Oprócz poprawnego opisania tras kablowych i połączeń ważne jest też ich poprawne poprowadzenie, spięcie ze sobą przewodów i zabezpieczenie przed zniszczeniem przez czynniki środowiskowe.


W naszej ofercie znajdziesz niezbędne do tego akcesoria instalacyjne i narzędzie do obróbki kabli i przewodów, które w prosty sposób skutecznie pomogą Ci w poprowadzeniu instalacji.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁