Wyposażenie serwerowni

Wyposażenie serwerowni

Funkcjonowanie firmy w dzisiejszych czasach coraz częściej opiera się na sprawnie działających systemach komputerowych.


Przy wyposażeniu serwerowni należy wziąć pod uwagę szereg czynników, aby zwiększyć bezpieczeństwo i niezawodność działania. Serwerownia to miejsce, gdzie każdy patch panel, każdy koniec kabla czy port urządzenia muszą być oznakowane.


Aby ułatwić cały proces oznakowania sieci strukturalnych serwerowni, proponujemy całą gamę etykiet samoprzylepnych oraz oznaczników z wymiennym szyldem.

Znakowanie patchcordów

Transmisja danych z wykorzystaniem instalacji światłowodowych jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Tu również temat prawidłowego oznakowania kabli krosowych, czyli tzw. patchcordów oraz przewodów typu pigtail pomoże oszczędzić czas i pieniądze w razie awarii czy modernizacji. Spośród naszych produktów najlepiej sprawdzą się tu oznaczniki wciskane bezpośrednio na przewód lub etykiety samolaminujące. Za ich pomocą łatwo wymienisz opis gdy zajdzie potrzeba przepięcia kabli w szafie rackowej i zmiany opisów połączeń. Zrobisz to też na istniejącej instalacji bez konieczności odpinania kabli za pomocą oznaczników nakładanych na przewody lub wciskanych razem z opisem.


Opisy szaf rackowych

Szafy rack możemy znaleźć nie tylko w serwerowniach, ale również w studiach nagraniowych czy pomieszczeniach przemysłowych. Jest tu wiele elementów, które wymagają znaczników. Ich głównym elementem jest panel krosowy (ang. patch panel) z wieloma rzędami gniazd, które możesz najłatwiej opisać naszymi etykietami samoprzylepnymi. Uporządkowana szafa krosownicza z odpowiednio oznakowanymi wiązkami okablowania strukturalnego i opisanymi portami patch paneli zapewni Ci łatwy serwis i przejrzystość instalacji.


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁