Stalowe opaski zaciskowe | Trytytki metalowe do kabli

Stalowe opaski zaciskowe | Trytytki metalowe do kabli

Przedstawiamy serię produktów do użytku w najbardziej nieprzyjaznym środowisku pracy: stalowe opaski zaciskowe wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316. Rozwiązanie cechujące się bardzo dobrymi parametrami odporności na warunki pogodowe, promieniowanie UV, środowisko agresywne takie jak: sól, kwasy, chemikalia, a także ogień. Opaski metalowe zaciskowe z tworzywa niepalnego sprawdzają się praktycznie wszędzie tam, gdzie liczy się mocne i bezpieczne przymocowanie konkretnych elementów konstrukcji lub etykiet do przewodów.

Dostępne w naszej ofercie obejmy metalowe zaciskowe to: standardowe, drabinkowe, sprężynowe, odpinane. Opaski metalowe zaciskowe dostępne w naszym sklepie internetowym Partex występują w wielu odmianach. Trytytki metalowe to elementy do zaciskania narzędziami firmy Partex oraz ręcznego blokowania mechanizmu.

Opaski zaciskowe stalowe – jakie rodzaje opasek są dostępne w sprzedaży?

Gama ofertowa naszej firmy Partex to opaski stalowe wykonane z trwałego materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie zewnętrznych czynników atmosferycznych oraz chemikaliów. Propozycja naszego sklepu internetowego to stalowe opaski zaciskowe w kilku wersjach:

 • PKS – stalowe opaski zaciskowe,

 • PKSC – stalowe powlekane opaski zaciskowe,

 • PKSLC – powlekane opaski drabinkowe,

 • PKSS – stalowe opaski sprężynowe,

 • PKSSC – powlekane opaski sprężynowe,

 • PKSC – stalowe opaski drabinkowe,

 • PKSRC – odpinane opaski ze stali nierdzewnej.

  Zastanawiasz się, jaka opaska stalowa zaciskowa spełni w 100% Twoje oczekiwania? Wybierz taką, która pozwoli Ci na wygodne zamocowani etykiet, oznaczeń, a także połączenie przewodów ze sobą. Rozsądnym wyborem są trytytki metalowe z opcją cofnięcia zacisku. Dzięki temu możesz ich użyć wielorazowo.

  Oferta naszego sklepu internetowego to szereg produktów, które są wykonane z nierdzewnego tworzywa gwarantującego nienaganną jakość. Stalowe opaski zaciskowe, które proponujemy, charakteryzują się konstrukcją odporną na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, opaska stalowa jest przeznaczona do użytku w przedziałach temperaturowych od -80 do 500 stopni Celsjusza. Jest też w 100% odporna na promieniowanie UV i oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, np. wilgoci.

Czym wyróżniają się stalowe opaski zaciskowe Partex?

Obejmy metalowe zaciskowe, które zamówisz przez nasz sklep internetowy Partex mają wiele cech charakterystycznych. Wybierając opaski stalowe z naszej oferty, otrzymasz:

produkty wykonane z kwasoodpornej i nierdzewnej stali AISI 316,

samoblokującą się opaskę z opcjonalną możliwością cofnięcia zacisku,

opaski z zaokrąglonymi brzegami, które chronią zaciśnięte przewody przed uszkodzeniami.

Unikalna konstrukcja to główna cecha charakterystyczna dla wszystkich modeli opasek stalowych zaciskowych. Umożliwiają bezpieczny i szybki montaż oraz doskonałe napięcie nawet na twardych przewodach i przedmiotach, które mają zerową sprężystość. W przypadku dostępnych metalowych trytytek minimalna wytrzymałość na rozciąganie wynosi 667 N. To bardzo dużo, dzięki czemu metalowe opaski zaciskowe sprawdzą się nawet w przemyśle ciężkim.

Trytytki metalowe – jak można je wykorzystać?

Opaski metalowe zaciskowe mają szereg zastosowań. Możesz wykorzystać je w doraźnej mechanice pojazdów, przemyśle ciężkim, oznakowaniu przewodów elektrycznych, montowaniu instalacji elektrycznych w ścianach i skrzynkach rozdzielczych. Praktycznie wszędzie tam, gdzie liczy się duża siła zacisku i pełne bezpieczeństwo pracy, warto wykorzystać opaski zaciskowe metalowe.

Możliwych metod wykorzystania jest naprawdę wiele. Wystarczy, że przejrzysz ofertę naszego sklepu internetowego, an a pewno zamówisz stalowe opaski zaciskowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁