Drukarki oznaczników

Drukarki oznaczników

Prezentujemy profesjonalne drukarki oznaczników przeznaczone do samodzielnego projektowania oraz produkcji etykiet i tabliczek. W asortymencie naszej firmy Partex znajdują się drukarki oznaczników do wykonywania dowolnych projektów za pomocą urządzeń termotransferowych, ploterów oraz grawerów.

W ofercie dostępne są także przenośne drukarki oznaczników kablowych, które idealnie sprawdzą się przy wyjazdowych pracach serwisowych bądź na budowach. Wbudowana w drukarkę oznaczników klawiatura pozwoli błyskawicznie wykonać potrzebny opis. Urządzenia wykorzystujące metodę termicznego stemplowania umożliwiają zrobienie dowolnego napisu lub grafiki za pośrednictwem profesjonalnego programu zainstalowanego na komputerze.

Projekty przy użyciu drukarki oznaczników na przewody wykonywane są za pomocą atramentu lub taśmy barwiącej (zależnie od urządzenia) na etykietach dostosowanych do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że nasze drukarki oznaczników spełnią Państwa oczekiwania.

Jakie drukarki do oznaczników kablowych są dostępne w naszej ofercie?

Drukarki oznaczników, które sprzedajemy występują jako urządzenia termotransferowe. W naszym sklepie Partex możesz zamówić kilka modeli drukarek do kabli. Poszczególne typy różnią się między sobą prędkością drukowania oraz dostępnymi funkcjami. Poniżej przedstawiamy dwa modele, które warto wziąć pod uwagę.

  1. Drukarka do oznaczników kablowych MK10-Squix – nowoczesna, wydajna i bezpieczna drukarka termotransferowa. Umożliwia drukowanie z prędkością nawet do 300 mm/s. Co więcej, można połączyć ją z siecią przez moduł Wi-Fi, a to ułatwia sterowanie urządzeniem. Dotykowy ekran i szeroka głowica wysokiej rozdzielczości to główne cechy tego urządzenia. Świetnie nadaje się do znakowania instalacji elektrycznych i elementów szaf sterowniczych.

  2. Drukarka do oznaczników kablowych MK10-EOS4 – służy do wykonywania nadruków na oryginalnych oznacznikach Partex. Pozwala na drukowanie z szybkością do 125 mm/s. Jej podłączenie wymaga użycia kabla USB i sterowania dedykowanym oprogramowaniem. Urządzenie umożliwia wykorzystanie małych rolek profili PO/OZ i ProSleeve. Dodatkowo drukarka termotransferowa perforuje profile marki Partex.

    Nasze drukarki oznaczników to urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Są wykonane z trwałych materiałów, umożliwiają szybkie i bezpieczne drukowanie przez długi czas, a także gwarantują najwyższą jakość wydruku.

Jak można wykorzystać drukarkę oznaczników?

Profesjonalna drukarka do oznaczników kablowych sprawdza się nie tylko w firmach, które zajmują się wykonywaniem instalacji elektrycznych w budynkach. Takie urządzenie znajdzie też zastosowanie na magazynach, gdzie trzeba dokładnie oznakować półki na regałach lub inne miejsca, gdzie znajdują się ważne elementy umożliwiające sprawną pracę pracowników magazynowych. Drukarka oznaczników może też znaleźć zastosowanie w branży handlowej, np. do znakowania towarów z cenami i datami.

Możliwości, jakie ma drukarka do oznaczników na przewody jest mnóstwo. Najlepsze urządzenia do drukowania oznaczników, akcesoria do drukarek oraz taśmy barwiące można zamówić w naszym sklepie Partex. Gwarantujemy ekspresową dostawę, dużą dostępność urządzeń oraz atrakcyjne ceny zakupu.

Drukarka do oznaczników kablowych – dlaczego warto wybrać urządzenia Partex?

Nasze drukarki oznaczników termotransferowe to najwyższej jakości urządzenia, które gwarantują niezawodność działania i ekspresowe drukowanie nawet w ekstremalnych warunkach przemysłowych. Aby drukarka do kabli mogła działać prawidłowo, warto zaopatrzyć się także w akcesoria dostępne w naszym sklepie Partex: samoprzylepną etykietę winylową, oznaczniki o profilu otwartym, samoprzylepne etykiety błyszczące, płaskie oznaczniki kablowe oraz etykiety poliestrowe o wysokim poziomie odporności na uszkodzenia mechaniczne.

U nas znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz do sprawnego i profesjonalnego oznakowania przewodów. Dobra drukarka oznaczników kablowych to podstawa. Tylko w ten sposób można bezpiecznie oznakować przewody elektryczne oraz skrzynki rozdzielcze.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁