PROMARK-CREATOR - Promark Creator

Promark Creator to doskonałe narzędzie do projektowania oraz do zarządzania produkcją oznaczników. To intuicyjny program, który pozwala bezbłędnie dobrać oznaczniki o właściwych parametrach. Przede wszystkim jednak pozwala w prosty sposób zaprojektować nawet najbardziej złożony i skomplikowany opis, a służy temu zaawansowany edytor wyrażeń dla importowanych danych. Niezbędny dla projektantów. Niezwykle pomocny zarówno dla posiadaczy drukarek z rodziny PROMARK, MK10 czy biurowych drukarek laserowych. Także dla tych, którzy wolą otrzymać gotowe, posortowane oznaczniki prosto na plac budowy. Zaprojektuj i oznacz.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • MARKING DATA IMPORT WIZARD - Twórz własne projekty opisów wybierając ważne dla Ciebie dane spośród setek parametrów dokumentacji projektowej. Dodawaj własne unikalne opisy, znaki podziału czy numeracje. Możesz także zaprojektować wygląd każdego oznacznika już na etapie importu danych. Automatycznie i w prosty sposób importuj dane z różnych źródeł, między innymi z programów do projektowania takich jak SEE Electrical czy Eplan.
  • VISUAL DESIGN - Nigdy już nie będziesz musiał drukować oznaczników testowych aby przekonać się jak będą wyglądać efekty Twojej pracy. Dzięki Promark Creator możesz być pewien, że oznaczniki po wydruku będą wyglądały tak samo jak na ekranie komputera.
  • DESIGN AND PRINT - Możesz w tym samym czasie drukować jeden projekt i rozpocząć tworzenie kolejnego bez konieczności czekania na zakończenie wydruku.
  • MULTI PRINTING - Program pozwala na jednoczesny wydruk kilku projektów na wielu urządzeniach. Oznacza to, że możesz za jednym razem drukować oznaczniki na różne średnice przewodów, kable czy komponenty elektryczne bez konieczności wymiany mediów.
  • VIRTUAL PRINTING - Nie masz drukarki? Nie szkodzi! Przygotowany przez siebie projekt możesz wydrukować bezpośrednio na linii produkcyjnej PARTEX! Gotowe oznaczniki zostaną wysłane do Ciebie zaraz po zakończeniu wydruku.
  • DESIGN, SAVE AND SEND - Twórz projekty w jednym dziale i wysyłaj do wydruku do innych działów lub choćby na teren budowy instalacji – wszędzie tam, gdzie znajduje się dedykowana drukarka.
  • Wsparcie dla wszystkich drukarek termotransferowych z rodziny MK10
  • Wsparcie dla przenośnych drukarek PROMARK T-800 i PROMARK T-1000
  • Wsparcie dla biurowych drukarek laserowych


Wideo szkoleniowe dla: PROMARK-CREATOR

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁