Znakowanie kabli ziemnych

Kable energetyczne układane w ziemi muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz czynniki występujące w glebie. Te same wymaganie stosowane są wobec oznaczników kabli ziemnych, które muszą być trwałe i czytelne nawet przez 30 lat, czyli tyle, ile wynosi zakładany okres eksploatacji instalacji. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które zostały zaakceptowane przez spółki energetyczne odpowiedzialne za dystrybucję energii w Polsce i na świecie.

Oznaczniki na kable ziemne

Opisy energetycznych kabli ziemnych muszą charakteryzować się wyjątkową trwałością. Produkujemy oznaczniki kablowe, które są zgodne ze standardami i wytycznymi spółek energetycznych w Polsce i Europie. Do oznaczenia kabli układanych w ziemi oferujemy elastyczne tabliczki wykonane z trwałego tworzywa o grubości 1 mm, dostępne w czterech kolorach i kilku rozmiarach mieszczących nawet 7 linii tekstu. Czytelny opis, odporny na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych można wykonać samemu korzystając z naszej drukarki termotransferowej lub zamówić do wykonania w firmie Partex. Dla bardziej wymagających aplikacji proponujemy oznaczniki ze stali nierdzewnej AISI 316L. Opis nanoszony jest wtedy metodą wytłoczenia. Takie oznaczniki z dowolnym tekstem wykonamy i dostarczymy do Ciebie nawet w 24h.


Znakowanie przyłączy kablowych

Skrzynki przyłączy elektroenergetycznych wystawione są na bezpośrednie działanie promieni UV, deszczu oraz wysokich i niskich temperatur. Do ich identyfikacji polecamy tabliczki grawerowane lub elastyczne UV-dporne etykiety piankowe. Etykietę lub tabliczkę z opisem złącza można przykleić albo zamocować przy użyciu nitów lub wkrętów.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁