Znakowanie kabli ziemnych

Kable energetyczne układane w ziemi muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz czynniki występujące w glebie. Te same wymaganie stosowane są wobec oznaczników kabli ziemnych, które muszą być trwałe i czytelne nawet przez 30 lat, czyli tyle, ile wynosi zakładany okres eksploatacji instalacji. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które zostały zaakceptowane przez spółki energetyczne odpowiedzialne za dystrybucję energii w Polsce i na świecie.

Znakowanie przyłączy kablowych

Skrzynki przyłączy elektroenergetycznych wystawione są na bezpośrednie działanie promieni UV, deszczu oraz wysokich i niskich temperatur. Do ich identyfikacji polecamy tabliczki grawerowane lub elastyczne UV-dporne etykiety piankowe. Etykietę lub tabliczkę z opisem złącza można przykleić albo zamocować przy użyciu nitów lub wkrętów.


Oznaczniki na kable ziemne

Opisy energetycznych kabli ziemnych muszą charakteryzować się wyjątkową trwałością. Produkujemy oznaczniki kablowe, które są zgodne ze standardami i wytycznymi spółek energetycznych w Polsce i Europie. Do oznaczenia kabli układanych w ziemi oferujemy elastyczne tabliczki wykonane z trwałego tworzywa o grubości 1 mm, dostępne w czterech kolorach i kilku rozmiarach mieszczących nawet 7 linii tekstu. Czytelny opis, odporny na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych można wykonać samemu korzystając z naszej drukarki termotransferowej lub zamówić do wykonania w firmie Partex. Dla bardziej wymagających aplikacji proponujemy oznaczniki ze stali nierdzewnej AISI 316L. Opis nanoszony jest wtedy metodą wytłoczenia. Takie oznaczniki z dowolnym tekstem wykonamy i dostarczymy do Ciebie nawet w 24h.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej

Akceptuję