Zaewidencjonowanie

Właściwe oznaczenie środków trwałych umożliwia łatwe i szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji dzięki przejrzystemu opisowi. Pozwala również na użycie skanerów dzięki opisaniu ich kodami kreskowymi lub QR. Zestawienie stanu faktycznego wszystkich składników majątku może stać się dużo łatwiejsze i szybsze dzięki odpowiednio dobranym etykietom. Znakowanie narzędzi pozwala na identyfikację odpowiedniego sprzętu. Znacznie ułatwia to dobranie odpowiednich narzędzi, skraca czas pracy dzięki systemowi wyszukiwania. W dużej mierze pomaga nam również w magazynowani i ewidencji.

Znakowanie narzędzi

Znakowanie narzędzi, elektronarzędzi, maszyn oraz urządzeń poprzez nadanie im określonej numeracji usprawnia zarządzanie zasobami oraz zabezpiecza przed kradzieżą. Indywidualne oznakowanie każdego narzędzia pozwala na przestrzeganie parametrów znamionowych jego pracy oraz właściwości mechanicznych. Dostarczamy wszechstronne rozwiązania znakujące, a ich zastosowanie ogranicza tylko Twoja inwencja.


Inwentaryzacja środków trwałych w biurze

Do opisów stosowanych na sprzęcie biurowym takim jak biurka, komputery, bindownice i wiele innych urządzeń i sprzętów przechowywanych w pomieszczeniach biurowych firma Partex rekomenduje systemy samoprzylepnych etykiet, drukowanych na specjalnych urządzeniach lub zwykłych drukarkach biurowych.


Znakowanie maszyn i urządzeń

Do znakowania środków trwałych, które są użytkowane głównie na zewnątrz polecamy system oznaczników stalowych wykonanych z nierdzewnej stali kwasoodpornej AISI 316L, odpornych na zmienne warunki środowiskowe. Doskonałym rozwiązaniem będą również nasze tabliczki grawerowane w aluminium, stali i laminacie. Opisy odporne na warunki atmosferyczne, smary i oleje zapewnią trwały i przejrzysty opis przy inwentaryzacjach przez długie lata.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁