Aktualności

Nowoczesne produkty zmieniające świat na bardziej zrozumiały

Szeroki zakres zastosowań.

Znakowanie rozdzielnic

Rozdzielnica składa się z urządzeń elektroenergetycznych, które wraz z połączeniami elektrycznymi, szynami zbiorczymi i elementami izolacyjnymi służą do rozdziału energii elektrycznej.

Aby zapewnić bezpieczną eksploatację, wszystkie składowe rozdzielnicy muszą być trwale i czytelnie oznaczone.

Na nasz uniwersalny system znakowania składają się: oznaczniki przewodów, oznaczniki na kable zasilające i sterownicze wchodzące do rozdzielnic, opisy listw zaciskowych różnych producentów, oznaczenie komponentów tj. styczników, przekaźników, trwale i czytelne opisy pod lampki i przyciski, tabliczki znamionowe, zawierające parametry znamionowe, logo i dane producenta.

Poznaj rozwiązania

Znakowanie kabli ziemnych

Kable energetyczne układane w ziemi muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz czynniki występujące w glebie.

Te same wymaganie stosowane są wobec oznaczników kabli ziemnych, które muszą być trwałe i czytelne nawet przez 30 lat, czyli tyle, ile wynosi zakładany okres eksploatacji instalacji.

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które zostały zaakceptowane przez spółki energetyczne odpowiedzialne za dystrybucję energii w Polsce i na świecie.

Poznaj rozwiązania

Maszyny i stanowiska zrobotyzowane

Systemy oznaczeń Partex są chętnie wybierane przez budowniczych maszyn i linii produkcyjnych. Szeroki wachlarz produktów pozwala w sposób kompleksowy nie tylko opisać niezbędne elementy, ale także je zabezpieczyć. Z pomocą naszych produktów będziesz mógł:

  • oznakować kable obiektowe oraz te znajdujące się w maszynie

  • zamocować w sposób najbardziej optymalny kable i rury

  • zabezpieczyć kable, węże i wiązki

  • oznakować maszynę tabliczkami informacyjnymi i ostrzegawczymi

  • zastosować produkty wykrywalne przez detektory.

Poznaj rozwiązania

Kolejnictwo

W ostatnich latach bardzo ważną częścią transportu zarówno osobowego jak i towarowego stała się kolej. Rozwój infrastruktury oraz budowa nowoczesnych pojazdów szynowych stawia przed instalacjami wyśrubowane wymagania. W ofercie Partex znajdziesz szeroką gamę rozwiązań z zakresu identyfikacji zgodnych z najnowszą normą kolejową EN 45545. Oferujemy produkty dostosowane zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, a także bardzo

wymagających warunków pracy. W kategorii identyfikatorów dla infrastruktury takiej jak linie zasilające czy podstacje elektryczne znajdą Państwo oznaczniki o najwyższej odporności na warunki zewnętrzne. Dla wiązek kablowych w pojazdach szynowych przygotowaliśmy ofertę bezhalogenowych, bezpiecznych oznaczników, wykazujących właściwości niepalne i samogasnące.

Poznaj rozwiązania

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna ma kluczowy wpływ na poziom bezpieczeństwa w każdej gałęzi przemysłu. Dotyczy to urządzeń, instalacji oraz pomieszczeń. Każdy plac budowy, fabryka czy hala muszą być oznakowane w sposób trwały, czytelny i zrozumiały, za pomocą identyfikatorów dedykowanych do poszczególnych zadań. Powyższe funkcje doskonale spełniają zamawiane u nas przez klientów tabliczki z laminatów, aluminium, czy stali. Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem UV. Kompleksowym i dogodnym rozwiązaniem może być urządzenie grawerujące, które sprawdzi się zarówno przy planowanej produkcji jak i w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.

Poznaj rozwiązania

Znakowanie instalacji przemysłowych

Systemy elektryczne, teletechniczne czy przeciwpożarowe stosowane w instalacjach przemysłowych powinny odznaczać się trwałością, precyzją i bezpieczeństwem.

Partex może pochwalić się dużą gamą produktów w zakresie technik mocowania oraz oznakowania kablowego w każdej dziedzinie przemysłu.

Wyróżnić można tu szeroką gamę opasek i oznaczników kablowych, jak też ustandaryzowane gotowe tabliczki i plomby zabezpieczające.

Ważnym aspektem jest możliwość wyboru wariantu, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, np. z tworzywa sztucznego czy ze stali nierdzewnej.

Poznaj rozwiązania

Witamy w dziale zamówień on-line

Sklep standardowy

Zamów on-line standardowe produkty Partex.

Oznaczniki jednoznakowe, profile do zadruku na drukarkach, materiały eksploatacyjne oraz akcesoria do znakowania.

sklep
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁